English grammar, vocabulary, and listening comprehension exercises


ENGLISH / FRANÇAIS / ESPAŇOL / POLSKI


SKLEP: PAKIETY DO NAUKI ANGIELSKIEGO

Szukasz ciekawych materiałów do nauki języka angielskiego? U nas znajdziesz gotowe komplety z dużym wyborem ćwiczeń i praktycznym słownictwem, które pomogą Ci rozszerzyć znajomość angielskiego. A wszystko to w bardzo przystępnych cenach.

Nasza oferta:


LearnEnglishFeelGood.com 'Worksheet Collection'
Nasz najbardziej popularny komplet! 200 ćwiczeń gramatycznych przygotowanych przez LearnEnglishFeelGood.com (plik w formacie ZIP zawierający 200 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
CENA: $7.50NOWE! LearnEnglishFeelGood.com 'Advanced English Grammar' Collection
Nowy komplet ćwiczeń dla zaawansowanych studentów (przygotowane przez LearnEnglishFeelGood.com). (plik w formacie ZIP zawierający 100 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
PRZYKŁADOWE ĆWICZENIE
CENA:  $6LearnEnglishFeelGood.com 'Just Verbs' Collection
100 ćwiczeń czasowników angielskich (przygotowane przez LearnEnglishFeelGood.com) zawierający wszystkie czasy, passive voice, czasowniki modalne, reported speech, itd. (plik w formacie ZIP zawierający 100 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
CENA:$5LearnEnglishFeelGood.com 'Glossary of American Idioms and Slang'
Komplet z alfabetyczną listą idiomów i slangu języka angielskiego z USA (68 stron/800 idiomów - plik w formacie PDF)
PRZYKŁADOWA STRONA
CENA: $6LearnEnglishFeelGood.com 'Visual Vocabulary' Collection
Swietna kolekcja 80 wizualnych ćwiczeń z różnych tematów angielskiego slownictwa. (plik w formacie ZIP zawierający 80 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
PRZYKŁADOWE ĆWICZENIE
CENA: $6BusinessEnglishSite.com 'Worksheet Collection'
200 ćwiczeń z różnych tematów związanych z Business English, przygotowanych przez BusinessEnglishSite.com (plik w formacie ZIP zawierający 200 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
CENA: $8BusinessEnglishSite.com 'Glossary of Modern Business English'
Słowniczek, który efektywnie nauczy Cię słownictwa biznesowego. Mnóstwo przydatnych slów i zwrotów.(plik w formacie PDF)
PRZYKŁADOWA STRONA
CENA: $7EnglishForMyJob.com 'Worksheet Collection'
Komplet 130 ćwiczeń przygotowanych przez EnglishForMyJob.com, dla ludzi pracujących w hotelach, restauracjach, barach, na lotniskach, przy sprzątaniu, z dziećmi, etc. (plik w formacie ZIP zawierający 130 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
PRZYKŁADOWE ĆWICZENIE
CENA: $5ESLResourceSite.com 'Worksheet Collection'
Komplet 200 ćwiczeń (gramatyka i słownictwo) przygotowanych przez ESLResourceSite.com (wczesniej znana jako ESLPDF.com) (plik w formacie ZIP zawierający 200 PDFów)
SPIS ĆWICZEŃ
CENA: $6


Płatności można dokonywać w systemie Paypal - to bezpieczny i łatwy sposób dla internetowych zakupów. Paypal akceptuje wszystkie karty kredytowe i debetowe. Po otrzymaniu informacji o zakupie, natychmiast zostanie przesłany do Ciebie link, pod którym możesz ściągnąć plik.

WAŻNE:Pamiętaj o wysłaniu prawidłowego adresu emailowego - Link z zakupionym przez Ciebie kompletem będzie wysłany na ten adres. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu, z przyjemnością Ci pomożemy. Nasz kontakt: info @ learnenglishfeelgood.com - Dziękujemy! :)


visit our ESL shop

OUR OTHER WEBSITES:
BusinessEnglishSite.com (ENGLISH)
ESLResourceSite.com (ENGLISH)
EnglishForMyJob.com (ENGLISH)
LearnEnglishFeelGood.ca (CANADIAN ENGLISH)
LearnSpanishFeelGood.com (SPANISH)
LearnPolishFeelGood.com (POLISH)

CONNECT & FOLLOW:
Instagram Facebook Twitter Youtube

ABOUT US / COOKIE & PRIVACY POLICY / CONTACT: info (at) learnenglishfeelgood.com


(c) 2006-2024 LearnEnglishFeelGood.com unless otherwise stated. REPOSTING ANY OF OUR CONTENT ONLINE IS NOT ALLOWED. Please see our content policy before sharing our content.